ROWENTA Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување

1,799 ден

Опис

Сечила од нерѓосувачки челик од 0,3-30 мм

40мин Работа со едно полнење 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.