НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 12%

ROWENTA Правосмукалка

Правосмукалка

7,571 ден

Нема на залиха

Опис

Потрошувачка на моторот 750 W

Енергетска ефикасност 3AAA

Ефикасност на ХЕПА Филтерот 99.99%

Вклучен циклон систем

Ниво на бучност: 79ДБ

Капацитет на садот за отпадоци: 1.5 л

5 Вклучени додатоци: Универзална четка, четка за паркет,ротирачка четка за влакна, четка за мебел,прашина и недостапни места, како и цевчест додаток за под мебел

Должина на кабелот: 6.2 м

Боја Црна/Виолетова 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.