НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 11%

ROWENTA ПРАВОСМУКАЛКА

 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 750 W
 • ИСТА ЕФИКАСНОСТ НА ЧИСТЕЊЕ КАКО И ПРАВОСМУКАЛКАТА СО ГОЛЕМА МОЌНОСТ
 • ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА Е САМО 28 KWH ГОДИШНО
 • КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ 1.5 L
 • НИВО НА БУЧНОСТ: 75 DB
 • ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА
 • НАПРЕДНА ЦИКЛОН ТЕХНОЛОГИЈА.
 • ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ХЕПА ФИЛТЕР ПРОТИВ БАКТЕРИИ И АЛЕРГЕНИ,
 • ФИЛТРАЦИЈА ВО ДВЕ ФАЗИ: ФИЛТЕР СО ПЕНА СМЕСТЕН ПРЕД МОТОРОТ И ФИЛТЕР ЗА ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ СМЕСТЕН НА ИЗЛЕЗОТ НА ВОЗДУХОТ
 • СЕ ФИЛТРИРА ДО 99,98% ОД ЦЕЛАТА ВАКУУМИРАНА ПРАШИНА

8,200 ден

Опис

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН КОНТЕЈНЕР

 • НОВА МОЌНА И ВИСОКО ЕФИКАСНА МЛАЗНИЦА ЗА ВШМУКУВАЊЕ
 • МИНИ ТУРБО ЧЕТКА ЗА ЖИВОТИНСКИ ВЛАКНА
 • СЛОТОТ 2IN1 ЗА ТЕШКО ДОСТАПНИ МЕСТА
 • ЧЕТКА ЗА ТАПАЦИР
 • РАДИУС НА ДЕЈСТВО: 8,8 M
 • ТЕЖИНА: 6080 G
 • ДИМЕНЗИИ: 490 X 335 X 290 MM

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.