ROWENTA Преса за коса

Преса за коса

1,717 ден

Опис

Керамичка облога

Димензии на плочите 25 X 90 мм

Подвижни плочи

Индикатор за загревање

Време на загревање 60 Сек

Безбедносен систем за заклучување

Напон 110-240 V

360 ° Вртлив кабел

Алуминиумски грејач

Должина на приклучниот кабел 1,8 м

Боја црна и браун

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.