.ROYAL CANIN® Bichon Frise Adult Храна за Бишон возрасен

Клучни придобивки:

• Здравје на уринарниот тракт

хранта е прилагодена за поддршка на здрав уринарен систем и го охрабрува вашето куче да пие поголеми количини вода.

• Здрава кожа и крзно

• Идеална тежина

формулата помага да се одржи идеалната тежина на Bichon Frize.

1,5 кг

1,260 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.