ROYAL CANIN® Chihuahua Adult Храна за куче возрасно

0,5 кг

455 ден

Опис

Клучни придобивки:

• Висока запаливост

• Намалување на столица и мирис

• Здрави заби

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.