ROYAL CANIN® Giant Adult Храна за кучиња

15 кг

4,643 ден

Опис

Клучни придобивки:

• Поддршка на коските и зглобовите

• Здраво срце

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.