ROYAL CANIN® Giant Puppy Храна за кучиња

15 кг

5,369 ден

Опис

      Клучни  придобивки:

  • поддршка на имунолошкиот систем
  • интензивна контролирана енергија за раст
  • поддршка на коските и зглобовите

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.