ROYAL CANIN® Golden Retriever Puppy Храна за кучиња

 

12кг

3,911 ден

Опис

Клучни придобивки:

• Поддршка на имунолошкиот систем

• Здрава кожа и крзно

• Здравје на дигестивниот систем

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.