.ROYAL CANIN® Labrador Retriever Adult Храна за кучиња

12 кг

4,311 ден

Опис

Клучни  придобивки:

• Идеална тежина

• Здравје на коските и зглобовите

• Здрава кожа и крзно

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.