.ROYAL CANIN® Maxi Adult Храна за кучиња 15кг + 3 кг ГРАТИС

Клучни придобивки:

• подобро варење 

• омега-3

5,805 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.