.ROYAL CANIN® Maxi Adult Храна за кучиња

15 кг

4,450 ден

Опис

Клучни придобивки:

• подобро варење 

• омега-3

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.