ROYAL CANIN® Medium Adult Храна за кучиња

4 кг | 15 кг

1,949 ден5,805 ден

Исчисти

Опис

Клучни придобивки:

• природна одбрана

• голема сварливост

• омега-3:EPA & DHA

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Пакување (mg, g, kg)

,