ROYAL CANIN® Medium Puppy Храна за кучиња

4 кг | 15 кг

2,329 ден6,949 ден

Исчисти

Опис

Клучни придобивки:

• Подобар имунолошки систем

• подобар дигестивен систем

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.