ROYAL CANIN® Mini Puppy Храна за кучиња

2 кг | 8 кг | 17кг

1,795 ден12,469 ден

Исчисти

Опис

Клучни придобивки:

• подобар имунолошки систем

• подобар  дигестивен систем

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Пакување (mg, g, kg)

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.