ROYAL CANIN® Mother & Babycat Храна за трудни мачки или породени и нивните мали мачиња

400 гр

329 ден

Опис

Клучни карактеристики / придобивки:

• Поддршка на имунолошкиот систем

• Посебно лесно одвикнување

• Здравје на дигестивниот систем

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

400g

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.