ROYAL CANIN® Persian Adult Храна за мачки

400гр

565 ден

Исчисти

Опис

Клучни придобивки:

• Здравје на долга коса

• Намалување на косата

• дигестивни перформанси

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.