ROYAL CANIN® Persian Kitten Храна за мачки 2кг

2 кг

1,752 ден

Опис

Клучни карактеристики / придобивки:

• Здрав раст и долга коса

• дигестивни перформанси

• Поддршка на имунолошкиот систем

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.