ROYAL CANIN® Pomeranian Adult Храна за кучиња

Комплетна храна специјално за возрасни и зрели Померанци – постари од 8 месеци.

ROYAL CANIN® Pomeranian Adult содржи напредни хранливи материи и адаптирана содржина на минерали за да помогне во поддршката на здрави зглобови и коски.

Оваа формула помага да се поддржи функцијата на природната заштитна бариера на кожата на вашето куче, а исто така го храни славното крзно на Померанецот.

1,361 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.