ROYAL CANIN® Siamese Adult Храна за мачки

400 гр

565 ден

Опис

Клучни карактеристики / придобивки:

• Посно, мускулесто тело

• Здравје на дигестивниот систем

• Здрава и сјајна длака

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.