.ROYAL CANIN® Sterilised 37 За стерилизирани мачки

 

 

10 кг

 

 

 

7,845 ден

Исчисти

Опис

Клучни придобивки:

• Контрола на тежината

• Здравје на уринарниот систем

• Висока содржина на протеини

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.