.ROYAL CANIN® X-Small Adult Храна за кучиња

1,5 кг

1,325 ден

Опис

Клучни придобивки:

• сјајно крзно

• здрав уринарен систем

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.