ROYAL CANIN® X-Small Puppy Храна за кучиња

1,5 кг

1,525 ден

Опис

Клучни придобивки:

• Поддршка на имунолошкиот систем

• здраво варење

• Интензивна енергија

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.