ROYAL CANIN Cocker Adult Храна за кокер возрасен

3 кг

2,209 ден

Опис

Клучни придобивки:

• Здрава кожа и крзно

• Идеална тежина

• Здрава срцева функција 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.