НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 11%

SAMSUNG Правосмукалка

 • ПРАВОСМУКАЛКА СО ТОРБА
 • МОЌНОСТ: 750 W
 • ЕНЕРГИЈА ЕТИКЕТА: ААА
 • ЕНЕРГИЈА. КЛАСА: А
 • КЛАСА НА ЧИСТЕЊЕ ТЕПИСИ: Д
 • КЛАСА НА ЧИСТЕЊЕ НА ЦВРСТА ПОДНА ПОВРШИНА: A
 • НИВО НА БУЧАВА: 79 dB
 • КАПАЦИТЕТ: 2,5 л
 • ИНДИКАТОР ЗА ТОРБИ ЗА ЦЕЛОСНА ПРАШИНА: ДА
 • ОПСЕГ: 9,2 м
 • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 6 м
 • ФИЛТЕР: ХЕПА
 • ЦРВЕНА БОЈА
 • ДИМЕНЗИИ: 419 x 297 x 246 мм
 • ГАРАНЦИЈА (месеци): 24
 • ТЕЖИНА: 4,1 bs

6,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.