SATTWA Крем против брчки 15ml

 

15 мл

573 ден

Опис

Специјална формула која го намалува создавањето брчки на кожата околу очите, на лицето и на вратот. Миксот на витамините А и Е, маслото од авокадо и специјално избраните навлажнувачи позитивно дејствуваат и се благопријатни за кожата.

Производот е дерматолошки тестиран.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.