SATTWA Крем со овошни киселини

 

55 мл

458 ден

Опис

Деноноќна нега на кожата со нова формула. Фината комбинација од селектирани овошни киселини, маслото од авокадо и глицеринот, освен што вршат благ пилинг, овозможуваат и длабински промени за подобрување на квалитетот на кожата во текот на целото деноноќие.

Производот е дерматолошки тестиран.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.