SATTWA NIRVANA Парфем

 

50 мл

421 ден

Опис

Ексклузивен парфем кој се одликува со опојност на егзотичните мириси: ирис, амбра и тубероза.Ќе ве понесе за миг во просторот исполнет со хармонија од миризбата на цветови и плодови која пленува засекогаш.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.