НА ПОПУСТ 20%

SATTWA Поливитамински крем за ноќ

 

55 мл

466 ден

Опис

Висококвалитетен производ кој помага за регенерација на клетките. Комбинацијата на активни компоненти, витамините А, Е и Ф, Д-пантенолот, маслото од јојоба и од пченични ’ркулци интензивно ја хранат кожата во текот на ноќта, го обновуваат нејзиниот сјај, совршено го подобруваат тенот и ги намалуваат проширените пори.

Производот е дерматолошки тестиран.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.