Savoir Blue Devil – Eau de Parfum Парфем

100 мл

894 ден

Опис

Интензивна композиција наменета за силни и посветени мажи. Започнува со дрвени ноти во комбинација со грејпфрут и бергамот, кои му даваат свежина на овој парфем. Листовите од љубичица заедно со биберот му даваат машкост, додека пак нотите на пачули, амброксан и папирус го прават овој парфем интензивен и привлечен.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.