SCHUSTER 243 BLACK LEATHER SANDALS САНДАЛИ

100% кожа
Произведено во Македонија

Грижа
1. За да ја отстраните нечистотијата, избришете нежно со сува крпа за да ги отстраните сите исушени нечистотии и прашина.

2. Оставете кожата да се исуши природно, далеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исуши кожата.

3. Користете крем-лак што одговара на бојата на чевлите.

3,050 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Големина на чевли

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.