SCHUSTER BLACK LEATHER ANKLE BOOTS

  • Горен дел: 100% вистинска кожа,
  • внатрешен: вистинска кожа,
  • ѓон: гума.

3,506 ден

Исчисти

Опис

Грижа
За да ја отстраните нечистотијата, нежно избришете ја со сува крпа за да ја отстраните исушената нечистотија и прашина. Оставете ја кожата да се исуши природно, подалеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исушат кожата.
Користете крем лак кој одговара на бојата на чевлите.
Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина на чевли

, , , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.