SCHUSTER BROWN SNAKE EFFECT SQUARE TOE SLIPPERS LIMITED ПАПУЧИ

100% кожа
Кожаната конструкција нуди незаменлива флексибилност
Неолит ѓон
Кафена кожа
Произведено во Македонија

3,500 ден

Опис

Грижа
1. За да ја отстраните нечистотијата, избришете нежно со сува крпа за да ги отстраните сите исушени нечистотии и прашина. Оставете кожата да се исуши природно, далеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исуши кожата.
2. Користете крем-лак што одговара на бојата на чевлите.
3. Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.