Schuster Чевли

Состав: 100% Вистинска кожа

Боја: Тегет

6,370 ден

Исчисти

Опис

Нега: За да ја отстраните нечистотијата, нежно избришете ја со сува крпа.Оставете кожата да се исуши природно, подалеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што можат да ја исушат кожата. Користете крема за полирање што одговара на бојата на чевлите. Избегнувајте течни полиња за чевли и силиконски спрејови

Дополнителни информации

Големина на чевли

39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.