SCHUSTER GOLD LEATHER BALLET FLATS ЧЕВЛИ

100% кожа

златна кожа

кожна постава

Произведено во Македонија

2,583 ден

Исчисти

Опис

Грижа:

  1. За да ја отстраните нечистотијата, нежно избришете ја со сува крпа за да ги отстраните сите исушени нечистотии и прашина.
  2. Оставете кожата да се исуши природно, далеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исуши кожата. Користете крем-лак што одговара на бојата на чевлите.
  3. Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина на чевли

36, 37, 38, 39, 40, 41

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.