SCHUSTER ORANGE LEATHER SLIPPERS ПАПУЧИ

100% кожа
Кожаната конструкција нуди незаменлива флексибилност
Неолит ѓон
Портокалова кожа
Произведено во Македонија

3,000 ден

Опис

Грижа
1. За да ја отстраните нечистотијата, избришете нежно со сува крпа за да ги отстраните сите исушени нечистотии и прашина.

2. Оставете кожата да се исуши природно, далеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исуши кожата.

3. Користете крем-лак што одговара на бојата на чевлите.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.