SCHUSTER PULSE SNEAKERS ПАТИКИ

70% кожа
Кожаната облога нуди  незаменлива флексибилност
Гумен и ExtraLight ѓон
Произведено во Македонија

3,472 ден

Исчисти

Опис

1. За да ја отстраните нечистотијата, нежно избришете ја со сува крпа за да ги отстраните сите исушени нечистотии и прашина. Оставете кожата да се исуши природно, далеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исуши кожата.
2. Користете крем-лак што одговара на бојата на чевлите.
3. Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Величина

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.