SCHUSTER SNAKE-EFFECT LEATHER SQUARE TOE SANDALS САНДАЛИ

100% кожа
Произведено во Македонија

3,600 ден

Опис

Грижа
1. За да ја отстраните нечистотијата, избришете нежно со сува крпа за да ги отстраните сите исушени нечистотии и прашина. Оставете кожата да се исуши природно, далеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исуши кожата.
2. Користете крем-лак што одговара на бојата на чевлите.
3. Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.