SEED OF LIFE WISE CRACKERS Сирови крекери од ким и индиски ореви

50 гр

58 ден

Опис

Ким и индиски ореви: ленено семе, сончогледово семе, индиски ореви, ким, морска сол, црн бибер, куркума и јаболков оцет.

Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.

Тие се совршени за здрава закуска сами по себе, како додаток на салати, супи, сендвичи или пак како основа за вашите омилени намази.

Сирови крекери, нежно дехидрирани под 46 ° C

*  Природно богати со растителни влакна

*  Совршена алтернатива на пекарски производи, без глутенски и палео диети

*  Природни, без глутен, без соја, млечни производи, без додаден шеќер, без скроб или конзерванси

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.