SEED OF RISE WISE CRACKERS CHILLY PAPPER AND PUMKIN Сирови крекери од пиперки и семки од тиква

50 гр

58 ден

Нема на залиха

Опис

Состојки:Пиперка и тиква: ленено семе, сончогледово семе, семки од тиква, сушено луто пиперче, морска сол, ким, црн бибер и јаболков оцет.Домати и хељда: ленено семе, сончогледово семе, хељда, семки од тиква, сушени домати, оригано, чубрица, куркума, црн бибер, морска сол и јаболков оцет.

Сите состојки се од органско потекло.

Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.

Тие се совршени за здрава закуска сами по себе, како додаток на салати, супи, сендвичи или пак како основа за вашите омилени намази.Сирови крекери, нежно дехидрирани под 46 ° CПриродно богати со растителни влакна. Совршена алтернатива на пекарски производи, без глутенски и палео диети. Природни, без глутен, без соја, млечни производи, без додаден шеќер, без скроб или конзерванси

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.