SEED OF LIFE HYPER BAR LAVENDER Сиров бар од лаванда Акција 5 + 5 барсови гратис

5 бара – 150 гр

240 ден

Опис

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

Состојки лаванда: урма, хелда, сончоглед, ‘ртен лен, индиски ореви, кокос, сирово какао, кокосово масло, кокосов сируп, лаванда, морска сол.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.