SEED OF LIFE HYPER MELISSA Сиров бар од маточина

30 гр

48 ден

На залиха

Опис

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

Состојки маточина: урма, сончогледово семе, хељда, индиски ореви, ладно цедено кокосово масло, кокосов сируп, кокос, ‘ртено ленено семе, какао, маточина, морска сол.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.