SEED OF LIFE HYPER BAR COCOA Сиров бар од какао

30 гр

48 ден

На залиха

Опис

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

Состојки какао: урми, сончогледoво семе, хељда, кокос, ладно цедено кокосово масло,кокосов сируп, брусница,‘ртено ленено семе, бадем, семки од тиква, сирово какао, морска сол.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.