SEED OF LIFE HYPER BAR Coconut Сиров бар од кокос

30 гр

48 ден

На залиха

Опис

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

Состојки кокос: урма, сончогледово семе, хељда, ладно цедено кокосово масло, кокосов сируп, бадем, кокос, ‘ртено ленено семе, какао, морска сол.

Нашата дефиниција за сладост со витални состојки и бавно ослободување на енергија. Освен што ја зголемуваат енергијата, ви помагаат да одржувате здрав животен стил, здраво тело и ведар дух – тие се извор на витамини, Oмега-3, Oмега-6 минерали и растителни влакна и есенцијални масни киселини.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.