SEED OF LIFE HYPER BAR MINT Сиров бар од мента

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

Состојки мента: урма, сончогСостојки лаванда: урма, хелда, сончоглед, ‘ртен лен, индиски ореви, кокос, сирово какао, кокосово масло, кокосов сируп, лаванда, морска сол.

30 гр

48 ден

На залиха

Опис

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

Состојки мента: урма, сончогСостојки лаванда: урма, хелда, сончоглед, ‘ртен лен, индиски ореви, кокос, сирово какао, кокосово масло, кокосов сируп, лаванда, морска сол.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.