SEED OF LIFE HYPER BAR SPIRULINA Сиров бар од спирулина

30 гр

48 ден

На залиха

Опис

Природни, без глутен, paleo, без соја, без млечни производи, без додаден шеќер или конзерванси.

Состојки спирулина: урма, кокос, сончогледово семе, хељда, кокосов сируп, ‘ртено ленено семе, ладно цедено кокосово масло, чиа семе, спирулина, морска сол.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.