ШАХ СО БАХ ПЕЧАТЕНО ИЗДАНИЕ

Стихозбирка за деца и возрасни што ја сакаат (или сакаат да ја засакаат) музиката од авторот Владимир Мартиновски, со илустрации на Зоран Кардула.

50% од средствата од продажбата ќе бидат донирани за арт и музикотерапија за деца со посебни потреби

 

Владимир Мартиновски – „Шах со Бах… и други песни за деца што ја сакаат (или сакаат да ја засакаат) музиката“

Илустрации: Зоран Кардула

Категорија/жанр: Книга за деца; сликовница

Едиција: Корија

Формат: печатено издание (205 х 205 мм); електронска книга (пдф)

Број на страници: 72

Јазик: македонски

Година на издавање: 2020

ИСБН печатено издание: 978-608-66234-9-4

450 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.