Шејкер Go Hard Or Go Home 700 мл

Најнов високо квалитетен шејкер со атрактивен дизајн, со мотивациска порака Go Hard or Go Home и капацитет од 700 мл. Неопходен и многу практичен за подготовка на вкусни шејкови. Шејкерот е покриен со квалитетна затка која не ја пропушта течноста за време на мешањето.

Задолжително за време на подготовката на пијалок прво ставете млеко или вода, а потоа правот! Протресете неколку пати и вашиот омилен протеински шејк е подготвен!

250 ден

Опис

Карактеристики на производот:

  • Тенок и модерен дизајн
  • Идеален за сите видови на пијалоци
  • Непропустлив со капаче , нема одвојување и прскање
  • Решетка за разбивање на грутки
  • Мерна скала за лесно дозирање во мл и оz
  • Направен од високо- квалитетни материјали во согласност со сите прописи
  • Без  БПА и други токсични материи
  • Капацитет 700 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.