.SCHUSTER SQUARE TOE FLATS ЧЕВЛИ

100% кожа
Произведено во Македонија

Грижа:

  1. За да ја отстраните нечистотијата, нежно избришете ја со сува крпа за да ги отстраните сите исушени нечистотии и прашина. Оставете кожата да се исуши природно, далеку од директна сончева светлина и директни извори на топлина што може да ја исуши кожата.
  2. Користете крем-лак што одговара на бојата на чевлите.
  3. Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

2,976 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Големина на чевли

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.