SIBERIAN POWER СЕТ ЗА ЛИЦЕ ЗА МАЖИ

Погоден за сите типови кожа

Гел за миење лице „Bear Hug“ Овој гел за лице совршено ги чисти сите нечистотии. Дивиот сибирски женшен и мечкиното грозје го подобруваат тонот на кожата, додека витаминот Ц ќе ве освежи, како силен сибирски ветер што дува низ Тајгата.
150 ml

Заштитна крема за лице и раце „Wolf Code“ Без разлика дали возите велосипед, трчате или пазарувате, овој мултиталентиран крем ќе ги заштити вашето лице и раце од студ, ветер, сувост и други негативни влијанија од околината. Неговиот моќен коктел од органски екстракт од Rhodiola Rosea и сибирски женшен обезбедува влажност и хранење во текот на денот.
80 ml

100% сибирска козметика

1,055 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.